Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга: "Під час розмови з принцем Фейсалом бін Фарханом Аль Саудом я подякував Саудівській Аравії за підтримку суверенітету та територіальної цілісності України, надання гуманітарної допомоги, а також за особисту роль мого колеги у Формулі миру. Ми розраховуємо на подальшу спільну роботу для досягнення справедливого і тривалого миру в Україні".