• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
 • العربية
 • Стара версія
ONLINE-запис
Опубліковано 12 серпня 2020 року о 09:00

Для здійснення запису на прийом достатньо зайти на веб-сторінку https://online.mfa.gov.ua/  та здійснити 3 прості кроки:

1. Обрати країну та консульську установу, до якої ви бажаєте записатися на прийом.

2. Обрати категорію та конкретний тип консульської дії, яку ви бажаєте здійснити.

3. Обрати зручну для вас дату та час прийому.

Після цього слід ввести необхідні для запису дані про себе та отримати підтвердження про успішну реєстрацію на свою електронну пошту.

Відвідувачі прийматимуться у дні і години, які вони обиратимуть самостійно на сайті для кожної окремої консульської дії – нотаріат, подача документів для виготовлення «закордонного паспорта» новонародженій дитині або обміну «закордонного паспорта» громадянина України, виготовлення посвідчення особи на повернення в Україну, подачі візових клопотань, інших консульських дій.

У разі потреби вчинення консульських дій для членів сім’ї просимо врахувати, що реєстрація на сайті має відбуватися для всіх осіб-членів сім’ї окремо з обиранням для кожної окремої особи відповідного дня та часу відвідування установи.

Консульське обслуговування відбувається виключно для тієї консульської дії, яку ви обрали на сайті при бронюванні візиту.

При реєстрації через сайт в електронній формі на прийом, на вказану вами електронну адресу буде додатково надіслано інформацію про запитувану вами консульську дію, перелік документів та копії, які ви маєте надати в ПУ, тариф, за яким ви маєте сплатити платіжною карткою у приміщенні ПУ.

2. При подачі документів до ПУ в Саудівській Аравії на обраний вами на сайті час, обов’язково мати з собою:

- платіжну картку з відомим вам кодом, на якій є кошти, що ви маєте сплатити через термінал у приміщенні ПУ (сплата за консульську дії здійснюється в саудівських ріалах та відбувається виключно у безготівковій формі);

- оригінали необхідних документів та їх якісні копії (про їхній перелік вас буде поінформовано на вашу електронну адресу, яку ви вказали при реєстрації на прийом до Посольства. Додатково про перелік необхідних документів і копій для подачі до ПУ для вчинення відповідної консульської дії ви можете ознайомитись за посиланням: https://saudiarabia.mfa.gov.ua/konsulski-pitannya);

Просимо прибути до Посольства вчасно - на обраний вами час - з дотримання вимог, зазначених вище у пункті 2. У разі недотримання цієї процедури ПУ в Саудівській Аравії, на жаль, не матиме можливості вчинити консульську дію, і вам буде запропоновано обрати іншу дату/годину, коли ви будете готові до подачі повного пакету документів.

3. Прийом відвідувачів у приміщенні ПУ здійснюватиметься із суворим дотриманням санітарно-епідеміологічного режиму (наявність маски і рукавичок обов’язкова з дотриманням дистанції між відвідувачами не менше одного метра при вході і безпосередньо в установі).

4. Звертаємо увагу на те, що прийом відвідувачів в ПУ в Саудівській Аравії не здійснюватиметься у вихідні та святкові дні, відповідно до законодавства України.

5. У разі потреби, додаткову інформацію у робочі дні та години ви можете отримати за номером +966114508536 або написавши на електронну пошту Посольства: [email protected] .

Увага! Просимо пам’ятати, що реєстрацію необхідно робити тільки на один, конкретно визначений день та час. Правило таке: одна особа – одна консульська дія – одна реєстрація. Система здійснюватиме періодичний моніторинг усіх записів та автоматично скасовуватиме усі реєстрації, які зроблені на одну й ту саму людину з одного й того самого питання. Виключення становлять тільки ті випадки, коли необхідно вчинити дві однакові консульські дії (наприклад, оформити дві довіреності, які різні за змістом).

 

Закликаємо вас з розумінням та відповідальністю підійти до встановлених Правил відвідування установи, максимально чітко дотримувати вказаних вимог, дбати про особисту безпеку та безпеку і здоров’я оточуючих. Це, у свою чергу, дозволить нам максимально швидко та якісно виконати нашу роботу, а вам – цивілізовано та без загрози для здоров’я отримати необхідну консульську послугу.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux