Посольство України в Королівстві Саудівська Аравія

, Київ 03:37

Участь України в 32-му фестивалі національної спадщини та культури «Аль-Дженадрія»

16 лютого, 11:47

11-12 лютого 2018 р. Посольство України в Королівстві Саудівська Аравія вперше взяло участь у найбільш знаковій події культурно-соціального життя країни – 32-му щорічному фестивалі національної спадщини та культури «Аль-Дженадрія», який проходить під егідою Короля Салмана бін Абдулазіза Аль Сауда.

Відвідувачі вітчизняного павільйону, розташованого на території експозиційного комплексу місцевого МЗС, отримали можливість ознайомитися із мистецтвом вишивки та традиціями петриківського розпису, виставкою робіт місцевої української художниці І.Літвінової (котра також провела майстер-клас з малювання для дітей), останніми виданнями творів української літератури в перекладі арабською мовою, головними туристичними напрямками України, як і продегустувати продукцію кондитерських компаній нашої держави і відомі страви з її кулінарії.

У контексті забезпечення належної участі України у згаданому фестивалі «Аль-Дженадрія» слід відзначити активну спонсорську підтримку Посольства з боку компаній «Інтерпайп НМТЗ» та «Міжнародні авіалінії України».