Посольство України в Королівстві Саудівська Аравія

, Київ 03:36

Дипломатичне прийняття з нагоди Дня Незалежності України

07 грудня 2017, 11:18

06 грудня 2017 р. відбулося дипломатичне прийняття з нагоди Дня Незалежності України в Королівстві Саудівська Аравія.

Участь у заході взяли заступник губернатора столиці Ер-Ріяду, член правлячої родини принц Мухаммад бін Абдулрахман Аль Сауд (в статусі почесного гостя), представники іноземного дипломатичного корпусу, ділового середовища та інформаційних кіл Королівства, місцевої української громади.

У своєму виступі перед присутніми гостями Посол В.В.Вахрушев, серед іншого, наголосив на позитивній динаміці розвитку українсько-саудівських відносин, а також клопіткій роботі, яка здійснюється в Україні у напрямі відновлення її територіальної цілісності і суверенітету, так і проведення системних реформ. Окрема увага була приділена пам’ятним датам, які відзначаються в Україні – 100-річчю української державності та вітчизняної дипломатичної служби, 85-им роковинам Голодомору 1932-1933 рр., а також Дню збройних сил України.

Відвідувачі прийняття також отримали можливість ознайомитися із тематичною експозицією, присвяченою вшануванню пам’яті жертв Голодомору в Україні 1932-1933 рр., та художніми роботами місцевої української художниці І.Літвінової.