Посольство України в Королівстві Саудівська Аравія

, Київ 05:28

Посол України в Королівстві Саудівська Аравія та Султанаті Оман (за сумісництвом) вручив копії вірчих грамот Міністру, відповідальному за закордонні справи Султанату Оман

26 січня, 14:31

  26 січня 2017 р. Посол України в Саудівській Аравії та Султанаті Оман (за сумісництвом) В.В.Вахрушев вручив копії вірчих грамот Міністру, відповідальному за закордонні справи Султанату Оман, Юсефу бін Алаві бін Абдаллі.

 У ході зустрічі відбулося обговорення актуальних питань двосторонніх відносин та шляхів активізації співробітництва у різних сферах.

Останні новини

П’яте засідання Міжурядової українсько-саудівської комісії з питань торговельно-економічного та науково-технічного співробітництва | 10 квітня, 13:39

5-6 квітня 2017 року в м. Ер-Ріяд відбулося П’яте засідання Міжурядової українсько-саудівської комісії з питань торговельно-економічного та науково-технічного співробітництва під головуванням міністра аграрної політики та продовольства України Тараса Кутового та міністра транспорту Саудівської Аравії Сулеймана Аль-Хамдана.

Урочиста церемонія викочування з ангару першого дослідного зразка нового легкого багатоцільового літака АН-132D | 20 грудня 2016, 15:04

На державному підприємстві «Антонов» пройшла урочиста церемонія викочування з ангару першого дослідного зразка нового легкого багатоцільового літака АН-132D, створеного спільно з Саудівською Аравією.

Посольство провело дипломатичне прийняття | 15 грудня 2016, 11:16

14 грудня 2016 р. Посольство провело дипломатичне прийняття. Почесним гостем прийняття став заступник губернатора Ер-Ріяду Абдалла аль-Карні.