Посольство України в Королівстві Саудівська Аравія

, Київ 05:47

Посольство провело дипломатичне прийняття

15 грудня 2016, 11:16

14 грудня 2016 р. Посольство провело дипломатичне прийняття. Почесним гостем прийняття став заступник губернатора Ер-Ріяду Абдалла аль-Карні.

Прийняття відвідали представники МЗС КСА, керівники та представники акредитованих в Ер-Ріяді іноземних дипмісій, керівник офісу міністра національної гвардії КСА, керівництво ТПП Ер-Ріяду та провідних саудівських компаній, зокрема таких  як «Аль-Раджхі Груп», «Аль-Хукейр Груп», «Такнія», «Маадін» тощо, а також українські громадяни.

Були присутні представники саудівських ЗМІ, зокрема місцевих телеканалів.

На прийнятті виступив Посол України в КСА, для присутніх були  продемонстровані відеоролики про Україну, її економічний та туристичний потенціал. 

 

                           

Останні новини

П’яте засідання Міжурядової українсько-саудівської комісії з питань торговельно-економічного та науково-технічного співробітництва | 10 квітня, 13:39

5-6 квітня 2017 року в м. Ер-Ріяд відбулося П’яте засідання Міжурядової українсько-саудівської комісії з питань торговельно-економічного та науково-технічного співробітництва під головуванням міністра аграрної політики та продовольства України Тараса Кутового та міністра транспорту Саудівської Аравії Сулеймана Аль-Хамдана.

Урочиста церемонія викочування з ангару першого дослідного зразка нового легкого багатоцільового літака АН-132D | 20 грудня 2016, 15:04

На державному підприємстві «Антонов» пройшла урочиста церемонія викочування з ангару першого дослідного зразка нового легкого багатоцільового літака АН-132D, створеного спільно з Саудівською Аравією.