Посольство України в Королівстві Саудівська Аравія

, Київ 15:27

Саудівську Аравію з робочим візитом відвідала делегація Міжнародної клініки відновного лікування

08 квітня 2016, 12:56

3-7 квітня 2016 р. Саудівську Аравію з робочим візитом відвідала делегація Міжнародної клініки відновного лікування (МКВЛ, м. Трускавець) на чолі з її директором, проф. В.І.Козявкіним, який взяв участь у 3-й Міжнародній виставці для осіб з особливими потребами в м. Ер-Ріяд та виступив перед учасниками з лекцією про особливості свого реабілітаційного методу та результати лікування. 

Відбулися зустрічі членів української делегації з представниками саудівських ділових кіл та керівниками приватних лікувальних закладів країни.

Останні новини

П’яте засідання Міжурядової українсько-саудівської комісії з питань торговельно-економічного та науково-технічного співробітництва | 10 квітня, 13:39

5-6 квітня 2017 року в м. Ер-Ріяд відбулося П’яте засідання Міжурядової українсько-саудівської комісії з питань торговельно-економічного та науково-технічного співробітництва під головуванням міністра аграрної політики та продовольства України Тараса Кутового та міністра транспорту Саудівської Аравії Сулеймана Аль-Хамдана.

Урочиста церемонія викочування з ангару першого дослідного зразка нового легкого багатоцільового літака АН-132D | 20 грудня 2016, 15:04

На державному підприємстві «Антонов» пройшла урочиста церемонія викочування з ангару першого дослідного зразка нового легкого багатоцільового літака АН-132D, створеного спільно з Саудівською Аравією.

Посольство провело дипломатичне прийняття | 15 грудня 2016, 11:16

14 грудня 2016 р. Посольство провело дипломатичне прийняття. Почесним гостем прийняття став заступник губернатора Ер-Ріяду Абдалла аль-Карні.